Viimeaikaiset ja tulevat kisat

  • 66. KUNINKUUSAJOT INARIInari

    Alkaa: 31.3.2018 11.00

    Loppuu: 1.4.2018 16.30

    Ilmoittautuminen Sulkeutuu: 26.3.2018 16.00

    Järjestäjä: Suomen porokilpailijat Ry

    Sarjat: Kuuma, Yleinen, Juniori ja Kuninkuus

    Lisätiedot
  • Rovaniemi Reindeer Sprint Race 2018Rovaniemi

    Alkaa: 23.3.2018 18.00

    Loppuu: 23.3.2018 19.30

    Ilmoittautuminen Sulkeutuu: 19.3.2018 11.00

    Järjestäjä: Rovaniemen kaupunki / järjestelyt LC Rovaniemi-Ounasvaara

    Sarjat: Sprintti

    Lisätiedot
  • BRP Porocup 2018 5. osakilpailu SallaSalla

    Alkaa: 17.3.2018 11.00

    Loppuu: 18.3.2018 16.00

    Ilmoittautuminen Sulkeutuu: 12.3.2018 16.00

    Järjestäjä: Matkalle Sallaan ry Sallan Karhut ry Sallan ja Pohjois-Sallan Paliskunnat

    Sarjat: Kuuma, Yleinen, Juniori ja Karsinta

    Lisätiedot
  • BRP porocup 2018 4 osakilpailu KuusamoKuusamo

    Alkaa: 10.3.2018 12.00

    Loppuu: 11.3.2018 16.00

    Ilmoittautuminen Sulkeutuu: 5.3.2018 16.00

    Järjestäjä: Koillisajoporo

    Sarjat: Kuuma, Yleinen, Juniori ja Karsinta

    Lisätiedot
  • BRP Porocup 2018 3 osakilpailu ÄkäslompoloKolari

    Alkaa: 2.3.2018 12.00

    Loppuu: 4.3.2018 16.00

    Ilmoittautuminen Sulkeutuu: 26.2.2018 16.00

    Järjestäjä: Äkäslompolon kyläyhditys ry

    Sarjat: Kuuma, Yleinen, Juniori ja Karsinta

    Lisätiedot

Viimeaikaiset ja tulevat kierrokset

Pistetilanteet

  • 4087: Razán
    139
  • 3394: Mellakka
    138
  • 4285: Tälli
    138
  • 4123: Annin Suivakko
    137
  • 3677: Tusina
    132
  • 4264: Tulimus
    129
  • 2579: Velemu
    126
  • 3489: Salma
    119
  • 3847: Seahkojuolgi
    105
  • 3400: Ote
    104
  • 4221: Syttö
    97
  • 4236: Särmä
    96
  • 4266: Vire
    93
  • 4008: Pisama
    87
  • 4371: Äipänhuima
    86
  • 4321: Loti
    83
  • 3910: Yoko
    82
  • 4228: Toinen nopsa
    79
  • 4290: Hymynkare
    77
  • 3948: Tahti
    73
  • Kaikki Porot
  • Kilpivaara Marko
    78
  • Alatalo Janne
    70
  • Mikkola Hanna
    64
  • Länsman Mika
    62
  • Päkkilä Eero
    53
  • Pätsi Antti
    38
  • Määttä Niina
    35
  • Matero Seija
    31
  • Tervaniemi Marko
    30
  • Lahdenperä Jaakko
    24
  • Ruokamo Jani
    24
  • Somby Uula-Petteri
    23
  • Kynkäänniemi Sanna-Mari
    13
  • Kovalainen Niko
    5
  • Aarnipuro Tiina
    0
  • Aatsinki Juho
    0
  • Aatsinki Vilma
    0
  • Aikkila Sammeli
    0
  • Aikkila Inga-Briitta
    0
  • Alatalo Jere
    0
  • Kaikki Ajajat
  • Pintamo
    84
  • Paistunturi
    78
  • Pudasjärvi
    72
  • Kiiminki-Kollaja
    51
  • Isosydänmaa
    42
  • Sallivaara
    36
  • Kaldoaivi
    31
  • Akanlahti
    29
  • Oivanki
    22
  • Ikonen
    20
  • Kemin-Sompio
    19
  • Palojärvi
    18
  • Oijärvi
    10
  • Lohijärvi
    8
  • Lappi
    7
  • Oraniemi
    7
  • Muddusjärvi
    6
  • Näljänkä
    5
  • Narkaus
    3
  • Posion Livo
    1
  • Kaikki Paliskunnat