BRP Porocup 2019 1. osakilpailu Rovaniemi Yleinen

Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4608: Köppä Harri Fanni ja Pappa Palojärvi Pätsi Antti 1:21.764
4434: Jasa Heikkilä Vilma Narkaus Tervaniemi Marko 1:21.792
3423: Pärrä Appel Oliver Oijärvi Alatalo Janne 1:22.371
Tuomittu Paso Taneli Pintamo Mikkola Hanna 1:23.192
4441: Rotsi Kyrönniemi Janne / Laura Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:23.639
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4454: Isopoi Laitila/Kuukasjärvi Sattasniemi Mikkola Hanna 1:19.677
4177: Kippari Paaso Hannu Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:19.954
3969: Örkki Pulska Pekka Kemin-Sompio Kuosku Sari 1:19.989
4250: Näpsä Timonen Riikka /Sonja Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:22.475
4370: Iivari Seppänen/Lauronen Pintamo Alatalo Janne 1:24.350
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4319: Murahus Martin Heidi Kemin-Sompio Kilpivaara Marko 1:22.195
4297: Nalli H Päkkilä Hilla Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:22.317
Vikalaaki Paso Taneli Pintamo Mikkola Hanna 1:22.647
4419: Tuulenvire Länsman Jere / Länsman Antti Niiles Kaldoaivi Somby Uula-Petteri Hylätty
4561: Konna Hietalan talli Posion Livo Pätsi Antti Hylätty
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4357: Kilpi Tennilä/Heikkilä Narkaus Tervaniemi Marko 1:21.227
3967: Byron Pulska Veikko Kemin-Sompio Kuosku Sari 1:21.418
4178: Häjy Tyynelä Onni Oijärvi Alatalo Janne 1:21.440
4295: Oppilas Paaso Hannu Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:21.463
4551: Tsäkä Tornberg Kimmo Oivanki Kilpivaara Marko 1:21.907
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
3884: Viliperi Kuosku Sari Kemin-Sompio Kuosku Sari 1:21.515
4562: Rehti Timonen/Turpeinen Pintamo Kilpivaara Marko 1:21.534
3928: Pinkoja Mikkola Jarkko Ivalo Tervaniemi Marko 1:21.591
4393: Namu Kaisto / Päkkilä Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:21.597
4124: Bling Bling Stenius Virve Pudasjärven Livo Alatalo Janne 1:21.976
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
3938: Uljas Mikkola Jonne Ivalo Tervaniemi Marko 1:21.082
4506: Inkkari Timonen Mika Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:21.097
3867: Terävä Länsman Mika Kaldoaivi Länsman Mika 1:21.123
4240: Jamo Kynkäänniemi Jarmo Kiiminki-Kollaja Kynkäänniemi Sanna-Mari 1:21.773
4411: Säle Tuomaala Jukka Pudasjärven Livo Alatalo Janne 1:23.177
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4259: Oma Soini Jouni Antero Oijärvi Päkkilä Eero 1:21.844
4119: Portsari Kynkäänniemi Raimo Kiiminki-Kollaja Lahdenperä Jaakko 1:23.748
4606: Mustamani Niva Kai Orajärvi Kovalainen Niko Hylätty
3968: Käjensärkijä Lakela Johan Kemin-Sompio Kaakkurivaara Aimi Hylätty
4238: Kipinä Ronkainen Eeli Akanlahti Pätsi Antti Hylätty
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4291: Tulikaste Krupula Ada ja Atte Isosydänmaa Päkkilä Eero 1:21.910
4249: Jippo Kynkäänniemi Lenni Kiiminki-Kollaja Kynkäänniemi Sanna-Mari 1:21.979
3282: Rike Aikkila Juha Oivanki Määttä Niina 1:21.996
4458: Näppärä Pätsi Jouni Akanlahti Pätsi Antti 1:23.076
2586: Mutu Ylitalo Jaana Pintamo Alatalo Janne 1:23.854
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4358: Oire Kyrönniemi Janne Kiiminki-Kollaja Alatalo Janne 1:21.609
2567: Huuru Ervasti Toivo Pudasjärvi Pätsi Antti 1:21.723
3720: Karma Siurua Leena Oijärvi Lahdenperä Jaakko 1:21.740
4590: Sapekas Hietalan talli Posion Livo Ruokamo Jani 1:22.157
Juti Seppänen Seppo Pintamo Kilpivaara Marko 1:22.623
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4508: Luja Sipola J & L Oijärvi Alatalo Janne Poissa
4460: Katko Aikkila Juha Oivanki Määttä Niina 1:22.324
4278: Väre Timonen Hugo Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:22.821
Rekortti Haapaniemi Seppo Kiiminki-Kollaja Kettunen Sari 1:23.350
4596: Nopsanlento Ahola Esko Timisjärvi Tervaniemi Marko 1:23.356
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
3959: Syke Ahvenainen Marja-Leena Kemin-Sompio Mikkola Hanna 1:20.122
4507: Peto Timonen Elias / Turpeinen Jouko Pudasjärvi Somby Uula-Petteri 1:20.263
4607: Potti Kovalainen Anne-Mari Palojärvi Kovalainen Niko 1:21.319
4170: Sintti Kyrönniemi Juha ja Esko Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:21.401
3425: Aasinpotku Seppänen , Lauronen Pintamo Alatalo Janne 1:21.981
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4326: Mutsik Kuukasjärvi Anni Sattasniemi Mikkola Hanna 1:19.587
4166: Eerontähti Leinonen / Mäntyranta Palojärvi Päkkilä Eero 1:21.617
4385: Priima Kynkäänniemi Hannu Kiiminki-Kollaja Alatalo Janne 1:21.737
4391: Jasperi Setämaa Hannu Akanlahti Määttä Niina 1:22.763
3807: Steppaaja Timonen Elias Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:22.931
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4420: Spiella Länsman Asko / Vartiainen Tomi Kaldoaivi Somby Uula-Petteri 1:17.444
4456: Savu Kynkäänniemi Hannu Kiiminki-Kollaja Alatalo Janne 1:21.121
4169: Hankakorva Gardin Kullervo Muonio Päkkilä Eero 1:22.483
4552: Nestori Anttonen Hannu Näljänkä Kilpivaara Marko Hylätty
4464: Juro Pätsi Antti Akanlahti Pätsi Antti Hylätty
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
3908: Pystö Tepsa Reino Oraniemi Päkkilä Eero 1:21.061
2580: Speedi Ylitalo Jaana Pintamo Alatalo Janne 1:21.109
3247: Mälli Keskitalo Sara-Marja Lappi Mikkola Hanna 1:21.500
4496: Aapa Heikkilä Vilma / Tennilä Narkaus Tervaniemi Marko 1:21.565
4462: Valpas Pätsi Antti Akanlahti Pätsi Antti 1:21.959
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4418: Severi Länsman Saana Kaldoaivi Länsman Mika 1:17.701
4310: Kamura Lakela Maria Kemin-Sompio Kaakkurivaara Aimi 1:20.740
4242: Sisu Kaleva Esa Kiiminki-Kollaja Kettunen Sari 1:20.908
4118: Matkalainen Hepolan talli / R Ikonen Alatalo Janne 1:21.399
4359: Eelin tumma Ronkainen Eeli Akanlahti Pätsi Antti Hylätty
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4463: Hartsa Mourujärvi Ella Akanlahti Pätsi Antti 1:24.075
4234: Napakka Kimppa Team Kiiminki-Kollaja Kettunen Sari 1:24.803
4516: Jytky Sainmaa Martti Palojärvi Päkkilä Eero 1:24.851
4298: Jorkki Siurua Leena ja Henri Oijärvi Lahdenperä Jaakko Hylätty
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4459: Väre Pätsi Jouni Akanlahti Pätsi Antti 1:22.449
4409: Turpo Mikkola Jonne Ivalo Tervaniemi Marko Hylätty
3909: Alex Hietala Amanda Oraniemi Päkkilä Eero Hylätty
4246: Kiila Timonen Toni Pintamo Kilpivaara Marko Hylätty
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
3884: Viliperi Kuosku Sari Kemin-Sompio Kuosku Sari 1:21.955
4608: Köppä Harri Fanni ja Pappa Palojärvi Pätsi Antti 1:21.968
3867: Terävä Länsman Mika Kaldoaivi Länsman Mika 1:21.976
3908: Pystö Tepsa Reino Oraniemi Päkkilä Eero 1:21.986
2580: Speedi Ylitalo Jaana Pintamo Alatalo Janne 1:22.090
4242: Sisu Kaleva Esa Kiiminki-Kollaja Kettunen Sari 1:22.891
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4118: Matkalainen Hepolan talli / R Ikonen Alatalo Janne 1:22.542
4507: Peto Timonen Elias / Turpeinen Jouko Pudasjärvi Somby Uula-Petteri 1:22.639
4460: Katko Aikkila Juha Oivanki Määttä Niina 1:22.719
4295: Oppilas Paaso Hannu Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:22.771
3959: Syke Ahvenainen Marja-Leena Kemin-Sompio Mikkola Hanna 1:22.871
4496: Aapa Heikkilä Vilma / Tennilä Narkaus Tervaniemi Marko 1:22.974
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4506: Inkkari Timonen Mika Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:22.654
4259: Oma Soini Jouni Antero Oijärvi Päkkilä Eero 1:22.817
4357: Kilpi Tennilä/Heikkilä Narkaus Tervaniemi Marko 1:23.146
4326: Mutsik Kuukasjärvi Anni Sattasniemi Mikkola Hanna Hylätty
3969: Örkki Pulska Pekka Kemin-Sompio Kuosku Sari Hylätty
4456: Savu Kynkäänniemi Hannu Kiiminki-Kollaja Alatalo Janne Hylätty
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4418: Severi Länsman Saana Kaldoaivi Länsman Mika 1:19.310
4177: Kippari Paaso Hannu Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:20.170
3247: Mälli Keskitalo Sara-Marja Lappi Mikkola Hanna 1:21,420
4562: Rehti Timonen/Turpeinen Pintamo Kilpivaara Marko 1:21,590
3967: Byron Pulska Veikko Kemin-Sompio Kuosku Sari 1:22,210
4607: Potti Kovalainen Anne-Mari Palojärvi Kovalainen Niko 1:22,350
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4310: Kamura Lakela Maria Kemin-Sompio Kaakkurivaara Aimi 1:22.045
4178: Häjy Tyynelä Onni Oijärvi Alatalo Janne 1:22.183
4170: Sintti Kyrönniemi Juha ja Esko Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:22.213
3928: Pinkoja Mikkola Jarkko Ivalo Tervaniemi Marko 1:23.581
4463: Hartsa Mourujärvi Ella Akanlahti Pätsi Antti Hylätty
4454: Isopoi Laitila/Kuukasjärvi Sattasniemi Mikkola Hanna Hylätty
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4420: Spiella Länsman Asko / Vartiainen Tomi Kaldoaivi Somby Uula-Petteri 1:17.910
3938: Uljas Mikkola Jonne Ivalo Tervaniemi Marko 1:19.017
4319: Murahus Martin Heidi Kemin-Sompio Kilpivaara Marko 1:21.129
4459: Väre Pätsi Jouni Akanlahti Pätsi Antti 1:21.252
4358: Oire Kyrönniemi Janne Kiiminki-Kollaja Alatalo Janne 1:21.657
4291: Tulikaste Krupula Ada ja Atte Isosydänmaa Päkkilä Eero Hylätty
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4420: Spiella Länsman Asko / Vartiainen Tomi Kaldoaivi Somby Uula-Petteri Poissa
4418: Severi Länsman Saana Kaldoaivi Länsman Mika 1:18.476
4118: Matkalainen Hepolan talli / R Ikonen Alatalo Janne 1:20.293
3884: Viliperi Kuosku Sari Kemin-Sompio Kuosku Sari 1:21.009
4506: Inkkari Timonen Mika Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:21.204
4310: Kamura Lakela Maria Kemin-Sompio Kaakkurivaara Aimi Hylätty
Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
4177: Kippari Paaso Hannu Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:21.900
4507: Peto Timonen Elias / Turpeinen Jouko Pudasjärvi Somby Uula-Petteri 1:22.032
3938: Uljas Mikkola Jonne Ivalo Tervaniemi Marko 1:22.239
4178: Häjy Tyynelä Onni Oijärvi Alatalo Janne 1:22.301
4608: Köppä Harri Fanni ja Pappa Palojärvi Pätsi Antti 1:22.387
4259: Oma Soini Jouni Antero Oijärvi Lahdenperä Jaakko 1:22.682

Lopputulokset

# Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika 1 Aika 2 Aika 3 Poissa DQ
1 4418: Severi Länsman Saana Kaldoaivi Länsman Mika 1:17,701 1:19,310 1:18,476 Ei Ei
2 4118: Matkalainen Hepolan talli / R Ikonen Alatalo Janne 1:21,399 1:22,542 1:20,293 Ei Ei
3 3884: Viliperi Kuosku Sari Kemin-Sompio Kuosku Sari 1:21,515 1:21,955 1:21,009 Ei Ei
4 4506: Inkkari Timonen Mika Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:21,097 1:22,654 1:21,204 Ei Ei
5 4310: Kamura Lakela Maria Kemin-Sompio Kaakkurivaara Aimi 1:20,740 1:22,045 Ei Kyllä
6 4420: Spiella Länsman Asko / Vartiainen Tomi Kaldoaivi Somby Uula-Petteri 1:17,444 1:17,910 Kyllä Ei
7 4177: Kippari Paaso Hannu Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:19,954 1:20,170 1:21,900 Ei Ei
8 4507: Peto Timonen Elias / Turpeinen Jouko Pudasjärvi Somby Uula-Petteri 1:20,263 1:22,639 1:22,032 Ei Ei
9 3938: Uljas Mikkola Jonne Ivalo Tervaniemi Marko 1:21,082 1:19,017 1:22,239 Ei Ei
10 4178: Häjy Tyynelä Onni Oijärvi Alatalo Janne 1:21,440 1:22,183 1:22,301 Ei Ei
11 4608: Köppä Harri Fanni ja Pappa Palojärvi Pätsi Antti 1:21,764 1:21,968 1:22,387 Ei Ei
12 4259: Oma Soini Jouni Antero Oijärvi Lahdenperä Jaakko 1:21,844 1:22,817 1:22,682 Ei Ei
13 4319: Murahus Martin Heidi Kemin-Sompio Kilpivaara Marko 1:22,195 1:21,129 Ei Ei
14 4459: Väre Pätsi Jouni Akanlahti Pätsi Antti 1:22,449 1:21,252 Ei Ei
15 3247: Mälli Keskitalo Sara-Marja Lappi Mikkola Hanna 1:21,500 1:21,420 Ei Ei
16 4562: Rehti Timonen/Turpeinen Pintamo Kilpivaara Marko 1:21,534 1:21,590 Ei Ei
17 4358: Oire Kyrönniemi Janne Kiiminki-Kollaja Alatalo Janne 1:21,609 1:21,657 Ei Ei
18 3867: Terävä Länsman Mika Kaldoaivi Länsman Mika 1:21,123 1:21,976 Ei Ei
19 3908: Pystö Tepsa Reino Oraniemi Päkkilä Eero 1:21,061 1:21,986 Ei Ei
20 2580: Speedi Ylitalo Jaana Pintamo Alatalo Janne 1:21,109 1:22,090 Ei Ei
21 3967: Byron Pulska Veikko Kemin-Sompio Kuosku Sari 1:21,418 1:22,210 Ei Ei
22 4170: Sintti Kyrönniemi Juha ja Esko Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:21,401 1:22,213 Ei Ei
23 4607: Potti Kovalainen Anne-Mari Palojärvi Kovalainen Niko 1:21,319 1:22,350 Ei Ei
24 4460: Katko Aikkila Juha Oivanki Määttä Niina 1:22,324 1:22,719 Ei Ei
25 4295: Oppilas Paaso Hannu Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:21,463 1:22,771 Ei Ei
26 3959: Syke Ahvenainen Marja-Leena Kemin-Sompio Mikkola Hanna 1:20,122 1:22,871 Ei Ei
27 4242: Sisu Kaleva Esa Kiiminki-Kollaja Kettunen Sari 1:20,908 1:22,891 Ei Ei
28 4496: Aapa Heikkilä Vilma / Tennilä Narkaus Tervaniemi Marko 1:21,565 1:22,974 Ei Ei
29 4357: Kilpi Tennilä/Heikkilä Narkaus Tervaniemi Marko 1:21,227 1:23,146 Ei Ei
30 3928: Pinkoja Mikkola Jarkko Ivalo Tervaniemi Marko 1:21,591 1:23,581 Ei Ei
31 4326: Mutsik Kuukasjärvi Anni Sattasniemi Mikkola Hanna 1:19,587 Ei Kyllä
32 4454: Isopoi Laitila/Kuukasjärvi Sattasniemi Mikkola Hanna 1:19,677 Ei Kyllä
33 3969: Örkki Pulska Pekka Kemin-Sompio Kuosku Sari 1:19,989 Ei Kyllä
34 4456: Savu Kynkäänniemi Hannu Kiiminki-Kollaja Alatalo Janne 1:21,121 Ei Kyllä
35 4291: Tulikaste Krupula Ada ja Atte Isosydänmaa Päkkilä Eero 1:21,910 Ei Kyllä
36 4463: Hartsa Mourujärvi Ella Akanlahti Pätsi Antti 1:24,075 Ei Kyllä
37 4393: Namu Kaisto / Päkkilä Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:21,597 Ei Ei
38 4166: Eerontähti Leinonen / Mäntyranta Palojärvi Päkkilä Eero 1:21,617 Ei Ei
39 2567: Huuru Ervasti Toivo Pudasjärvi Pätsi Antti 1:21,723 Ei Ei
40 4385: Priima Kynkäänniemi Hannu Kiiminki-Kollaja Alatalo Janne 1:21,737 Ei Ei
41 3720: Karma Siurua Leena Oijärvi Lahdenperä Jaakko 1:21,740 Ei Ei
42 4240: Jamo Kynkäänniemi Jarmo Kiiminki-Kollaja Kynkäänniemi Sanna-Mari 1:21,773 Ei Ei
43 4434: Jasa Heikkilä Vilma Narkaus Tervaniemi Marko 1:21,792 Ei Ei
44 4551: Tsäkä Tornberg Kimmo Oivanki Kilpivaara Marko 1:21,907 Ei Ei
45 4462: Valpas Pätsi Antti Akanlahti Pätsi Antti 1:21,959 Ei Ei
46 4124: Bling Bling Stenius Virve Pudasjärven Livo Alatalo Janne 1:21,976 Ei Ei
47 4249: Jippo Kynkäänniemi Lenni Kiiminki-Kollaja Kynkäänniemi Sanna-Mari 1:21,979 Ei Ei
48 3425: Aasinpotku Seppänen , Lauronen Pintamo Alatalo Janne 1:21,981 Ei Ei
49 3282: Rike Aikkila Juha Oivanki Määttä Niina 1:21,996 Ei Ei
50 4590: Sapekas Hietalan talli Posion Livo Ruokamo Jani 1:22,157 Ei Ei
51 4297: Nalli H Päkkilä Hilla Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:22,317 Ei Ei
52 3423: Pärrä Appel Oliver Oijärvi Alatalo Janne 1:22,371 Ei Ei
53 4250: Näpsä Timonen Riikka /Sonja Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:22,475 Ei Ei
54 4169: Hankakorva Gardin Kullervo Muonio Päkkilä Eero 1:22,483 Ei Ei
55 Juti Seppänen Seppo Pintamo Kilpivaara Marko 1:22,623 Ei Ei
56 Vikalaaki Paso Taneli Pintamo Mikkola Hanna 1:22,647 Ei Ei
57 4391: Jasperi Setämaa Hannu Akanlahti Määttä Niina 1:22,763 Ei Ei
58 4278: Väre Timonen Hugo Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:22,821 Ei Ei
59 3807: Steppaaja Timonen Elias Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:22,931 Ei Ei
60 4458: Näppärä Pätsi Jouni Akanlahti Pätsi Antti 1:23,076 Ei Ei
61 4411: Säle Tuomaala Jukka Pudasjärven Livo Alatalo Janne 1:23,177 Ei Ei
62 Tuomittu Paso Taneli Pintamo Mikkola Hanna 1:23,192 Ei Ei
63 Rekortti Haapaniemi Seppo Kiiminki-Kollaja Kettunen Sari 1:23,350 Ei Ei
64 4596: Nopsanlento Ahola Esko Timisjärvi Tervaniemi Marko 1:23,356 Ei Ei
65 4441: Rotsi Kyrönniemi Janne / Laura Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:23,639 Ei Ei
66 4119: Portsari Kynkäänniemi Raimo Kiiminki-Kollaja Lahdenperä Jaakko 1:23,748 Ei Ei
67 2586: Mutu Ylitalo Jaana Pintamo Alatalo Janne 1:23,854 Ei Ei
68 4370: Iivari Seppänen/Lauronen Pintamo Alatalo Janne 1:24,350 Ei Ei
69 4234: Napakka Kimppa Team Kiiminki-Kollaja Kettunen Sari 1:24,803 Ei Ei
70 4516: Jytky Sainmaa Martti Palojärvi Päkkilä Eero 1:24,851 Ei Ei
71 4298: Jorkki Siurua Leena ja Henri Oijärvi Lahdenperä Jaakko Ei Kyllä
72 4359: Eelin tumma Ronkainen Eeli Akanlahti Pätsi Antti Ei Kyllä
73 3909: Alex Hietala Amanda Oraniemi Päkkilä Eero Ei Kyllä
74 4246: Kiila Timonen Toni Pintamo Kilpivaara Marko Ei Kyllä
75 4409: Turpo Mikkola Jonne Ivalo Tervaniemi Marko Ei Kyllä
76 4464: Juro Pätsi Antti Akanlahti Pätsi Antti Ei Kyllä
77 4552: Nestori Anttonen Hannu Näljänkä Kilpivaara Marko Ei Kyllä
78 4419: Tuulenvire Länsman Jere / Länsman Antti Niiles Kaldoaivi Somby Uula-Petteri Ei Kyllä
79 4238: Kipinä Ronkainen Eeli Akanlahti Pätsi Antti Ei Kyllä
80 3968: Käjensärkijä Lakela Johan Kemin-Sompio Kaakkurivaara Aimi Ei Kyllä
81 4606: Mustamani Niva Kai Orajärvi Kovalainen Niko Ei Kyllä
82 4561: Konna Hietalan talli Posion Livo Pätsi Antti Ei Kyllä
83 4508: Luja Sipola J & L Oijärvi Alatalo Janne Kyllä Ei