BRP PoroCup 2019 2.osakilpailu Yli-Ii Karsinta

Kisa BRP Porocup 2019 2. osakilpailu Yli-Ii
Sarja Karsinta
# Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
1 4155: Pako Timonen Jarkko Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:20,759
2 4153: Arpa Seppänen Paavo Pintamo Kilpivaara Marko 1:23,223
3 4154: Musti Isoaho Seppo Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:23,723
4 4163: Hillantilikku Kuukasjärvi Jorma Sattasniemi Mikkola Hanna 1:23.746
5 4162: Samurai Merkku Mika / Team Lakela Pyhä-Kallio Kaakkurivaara Aimi 1:23,831
6 4164: J A Seppänen/ Lauronen Pintamo Alatalo Janne 1:24.072
7 4165: Snäppi Ylilehto Ronja Pudasjärven Livo Alatalo Janne 1:24.318
8 4161: Reinikainen Erkkilä Petri Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:24,873
9 4875: Jokeri Ylilehto Eemeli Pudasjärven Livo Alatalo Janne 1:25.083
10 4874: Rampe Piri Juha Kuukas Alatalo Janne 1:26,772
11 Mustakero Team Kolme serkusta Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:26,850
12 Loikkari Kenttälä Reijo Pintamo Alatalo Janne 1:26,921
13 Teko Timonen Riikka Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:26,969
14 Napsu Sipola J&L Oijärvi Alatalo Janne 1:27,290
15 Muumipeikko Steniukset Pudasjärven Livo Alatalo Janne 1:31,131
16 Pioneeri Oliver Appel Oijärvi Alatalo Janne 1:31,555
17 4873: Kiista Seppänen/Lauronen Pintamo Alatalo Janne 1:35,421
18 Välke Syväjärvi Heli Lohijärvi Kovalainen Niko Hylätty
19 Juha88 Selena/Mertsi stenius Pudasjärven Livo Alatalo Janne Hylätty
20 Loiste Sipola J&L Oijärvi Alatalo Janne Hylätty
21 Roope Venla Perttu Kuukas Alatalo Janne Hylätty
22 Ventti Esko/juha kyrönniemi Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero Poissa
23 Lapikas Tuomas Eino/ Aimo Ekonoja Orajärvi Lahdenperä Jaakko Poissa
24 Noste Esko Kyrönniemi Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero Poissa
25 kysymys4 Heinikoski Riku Näljänkä Ruokamo Jani Poissa
# Poro Omistaja Paliskunta Ajaja Aika
1 4155: Pako Timonen Jarkko Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:20,759
2 4153: Arpa Seppänen Paavo Pintamo Kilpivaara Marko 1:23,223
3 4154: Musti Isoaho Seppo Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:23,723
4 4163: Hillantilikku Kuukasjärvi Jorma Sattasniemi Mikkola Hanna 1:23.746
5 4162: Samurai Merkku Mika / Team Lakela Pyhä-Kallio Kaakkurivaara Aimi 1:23,831
6 4164: J A Seppänen/ Lauronen Pintamo Alatalo Janne 1:24.072
7 4165: Snäppi Ylilehto Ronja Pudasjärven Livo Alatalo Janne 1:24.318
8 4161: Reinikainen Erkkilä Petri Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:24,873
9 4875: Jokeri Ylilehto Eemeli Pudasjärven Livo Alatalo Janne 1:25.083
10 4874: Rampe Piri Juha Kuukas Alatalo Janne 1:26,772
11 Mustakero Team Kolme serkusta Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero 1:26,850
12 Loikkari Kenttälä Reijo Pintamo Alatalo Janne 1:26,921
13 Teko Timonen Riikka Pudasjärvi Kilpivaara Marko 1:26,969
14 Napsu Sipola J&L Oijärvi Alatalo Janne 1:27,290
15 Muumipeikko Steniukset Pudasjärven Livo Alatalo Janne 1:31,131
16 Pioneeri Oliver Appel Oijärvi Alatalo Janne 1:31,555
17 4873: Kiista Seppänen/Lauronen Pintamo Alatalo Janne 1:35,421
18 Välke Syväjärvi Heli Lohijärvi Kovalainen Niko Hylätty
19 Juha88 Selena/Mertsi stenius Pudasjärven Livo Alatalo Janne Hylätty
20 Loiste Sipola J&L Oijärvi Alatalo Janne Hylätty
21 Roope Venla Perttu Kuukas Alatalo Janne Hylätty
22 Ventti Esko/juha kyrönniemi Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero Poissa
23 Lapikas Tuomas Eino/ Aimo Ekonoja Orajärvi Lahdenperä Jaakko Poissa
24 Noste Esko Kyrönniemi Kiiminki-Kollaja Päkkilä Eero Poissa
25 kysymys4 Heinikoski Riku Näljänkä Ruokamo Jani Poissa